516 516 340 | 518 518 070 hawkink.tattoo@gmail.com
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

 

W Hawk Ink Tattoo – studio tatuażu artystycznego w Warszawie, projektujemy i wykonujemy tatuaże w różnych stylach:

Wzory czarno-szare są zwykle używane do tworzenia efektu trójwymiarowego bez użycia koloru. Najciekawsze są często dodawane za pomocą białego tuszu. Biały tusz może również służyć do wygładzania ostrych przejść między różnymi odcieniami.

Wzory bio-mechaniczne – jest to sztuka tatuowania, która czasami łączy ludzi z maszynami. Jeśli zapoznasz się z grafiką m.in. HR Geigera, dowiesz się co to dzieła bio-mechaniczne.

Dot-work to tworzenie wzoru o różnej trwałości lub cieniowania przy użyciu małych kropek lub plamek.

Styl kamieniarski – ten styl tatuowania wykorzystuje odcienie czerni i szarości, można również używać kolorów, aby wytworzyć pękniętą jakość kamienia w całym tatuażu. Te tatuaże są bardziej szczegółowe i mogą nadać tatuażowi bardzo stary i rustykalny charakter.

Graffiti – styl reprezentuje radykalny styl współczesnej sztuki, naśladuje sztukę stylu ulicy, którą widać dookoła. Widzisz to
jako litery, cyfry lub niesamowite dzieła sztuki na chodnikach, ścianach, pojazdach itp. Teraz to także styl dla skóry.

Wzory polinezyjskie  nowoczesne lub tradycyjne style tworzą ten styl, używając kwiatów, twarzy, figur, zwierząt i abstrakcyjnych kształtów. W zależności od stylu mogą to być odważne, czarne abstrakcyjne i figuratywne projekty lub cienka linia o wysokim stopniu szczegółowości, pojedyncze obrysy, projekty bardziej koncentrujące się na symbolice lub ogólnym projekcie. Ten styl służy do wyrażania tożsamości, osobowości, statusu społecznego, hierarchii i dojrzałości płciowej. Style tatuowania w naszym salonie tatuażu w Warszawie plemienia polinezyjskiego symbolizują tradycje, legendy i wierzenia religijne. Sztuka maoryska pochodzi z rdzennej ludności Nowej Zelandii, znanej z użycia szerokich oznaczeń ciała do reprezentowania tożsamości kulturowej i statusu. Sztuka Samoa składa się zazwyczaj z wzorców geometrycznych, które są oparte na starożytnych wzorach i często oznaczają rangę i status. Tatuaż wojownika Samoa zaczął się w talii i sięgał tuż poniżej kolana.

 

 

Facebook