516 516 340 | 518 518 070 hawkink.tattoo@gmail.com
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Prawdopodobnie najlepsze studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu HAWK INK TATTOO powstało zainspirowane tym, co w naturze jest najpiękniejsze – niepowtarzalnością, która dodaje poczucia wolności (jak podczas lotu).Staramy się by każdy nasz klient poczuł się wyjątkowo, a jego nowy tatuaż był jedyny w swoim rodzaju. Nie korzystamy z gotowych wzorów, tworzymy nowe piękno.

Jedną z ludzkich cech jest potrzeba tworzenia. Obiektem naszych zapędów staje się często ciało. Tatuaże to potężny przekaz. Dają moc.

Wszyscy wiedzą o istnieniu tatuażu. Uważany jest on przez większość społeczeństwa za zakazany, grzeszny lub tabu. Dzieli on kultury i wzbudza nierzadko strach. Jednak to, co nas różni, czyni nas także ludźmi.

„Robimy sobie tatuaże, żeby pamiętać skąd pochodzimy, co przeżyliśmy, kogo kochamy i za co kochamy. Ludzie patrzą na Ciebie… wytatuowanego… nie zawsze rozumieją, ze to jest pewna droga, styl życia. Pokaż im coś, czego się nie spodziewają!

Próbowanie. Nie ograniczanie się. Piękno.

Tatuaże pokazują naszą historię życia lub są szalonym wyskokiem. Podejmujemy próbę, płacimy pieniądze, kładziemy się na leżanke i mówimy: Ja chcę tego. Na mnie. Na zawsze. Podejmujemy decyzję.

Jaka będzie Twoja decyzja?”

Tatuaże są osobiste. Czy to mały kwiat lub tatuaż na całe ciało – tatuaże są wyjątkowe. Wybór odpowiedniego studia i artysty jest bardzo ważną decyzją każdej osoby. Tatuaż wykonany w naszym studiu tatuażu artystycznego – HAWK INK to dzieło sztuki i przypiętnowanie całego naszego doświadczenia.

Nasze studio tatuażu w Warszawie jest dla ciebie. Zobacz naszą galerię a następnie zapraszamy Ciebie do naszego salonu tattoo HAWK INK TATTOO.

Facebook Pagelike Widget
Facebook