516 516 340 | 518 518 070 hawkink.tattoo@gmail.com
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Nasze studio tatuażu w Warszawie, ul. Ciołka 35/72

Studio tatuażu atystycznego w Warszawie HAWK INK TATTOO powstało zainspirowane tym, co w naturze jest najpiękniejsze – niepowtarzalnością, która dodaje poczucia wolności (jak podczas lotu).Staramy się by każdy nasz klient poczuł się wyjątkowo, a jego nowy tatuaż w Warszawie był jedyny w swoim rodzaju. Nie korzystamy z gotowych wzorów, tworzymy nowe piękno.

Jedną z ludzkich cech jest potrzeba tworzenia. Obiektem naszych zapędów staje się często ciało. Tatuaże to potężny przekaz. Dają moc.

Wszyscy wiedzą o istnieniu tatuażu. Uważany jest on przez większość społeczeństwa za zakazany, grzeszny lub tabu. Dzieli on kultury i wzbudza nierzadko strach. Jednak to, co nas różni, czyni nas także ludźmi.

„Robimy sobie tatuaże, żeby pamiętać skąd pochodzimy, co przeżyliśmy, kogo kochamy i za co kochamy. Ludzie patrzą na Ciebie… wytatuowanego… nie zawsze rozumieją, ze to jest pewna droga, styl życia. Pokaż im coś, czego się nie spodziewają!

Próbowanie. Nie ograniczanie się. Piękno.

Tatuaże wykonane w naszym salonie tatuażu w Warszawie pokazują naszą historię życia lub są szalonym wyskokiem. Podejmujemy próbę, płacimy pieniądze, kładziemy się na leżanke i mówimy: Ja chcę tego. Na mnie. Na zawsze. Podejmujemy decyzję.

Jaka będzie Twoja decyzja?”

Tatuaże są osobiste. Czy to mały kwiat lub tatuaż na całe ciało – tatuaże są wyjątkowe. Wybór odpowiedniego studia i artysty jest bardzo ważną decyzją każdej osoby. Tatuaż wykonany w naszym studiu tatuażu artystycznego – HAWK INK to dzieło sztuki i przypiętnowanie całego naszego doświadczenia.

Nasze studio tatuażu w Warszawie jest dla ciebie. Zobacz naszą galerię a następnie zapraszamy Ciebie do naszego salonu tattoo HAWK INK TATTOO.

Facebook Pagelike Widget
Facebook